Tuvalet ve Lavabo Tıkanıklıklarında Hızlı Çözüm Ustaişlerinde!

Gider Açma

Tuvalet Ve Lavabo Tıkanıklıklarında Hızlı Çözüm Ustaişlerinde! 

Tuvalet, banyo, küvet ya da lavabo tıkanıklığı ile ilgili bir probleminiz varsa, lisanslı Ustaişleri sıhhi tesisat uzmanları sorunu çözebilir.

Tıkanmış Tuvalet

Su klozet içinde yükselir ve panik içine girdiğinde zemine dökülmeye başlar. Bunun nedeni drenaj borusunun aşağısında tıkanma meydana gelmiş olmasıdır. Kanalizasyon hattı gibi daha büyük bir sorunun belirtisi bile olabilir. Gebze tıkanıklık açma firması olarak en sık karşılaştığımız sorunlardan biri tıkanmış boru hatlarıdır.

Tuvaletlerdeki sorun sadece tıkanma değildir. Çalışkan tuvalet dediğimiz sorun oluştuğunda da lütfen bizimle iletişime geçiniz. Çalışkan tuvalet, sifondan uzun süre suyun akmasıdır. Bu su taşıma borusundan aşağı inerken 200 galona kadar su harcar. Aslında sorun, aşınmış taşma borusu veya boşaltma valfi grubu olabilir. Akan suya dur demek için Ustaişleri yanınızda, su faturanızdan tasarruf edeceğinizi de unutmayınız.

Tıkanmış tuvaleti kendiniz açsanız da sorun tekrarlanacaktır. Bu hijyen açısından oldukça zararlıdır. Beklemeden gebze tesisatçı ile görüşünüz.  Robot, tazyikli su vb gibi ekipmanlarla kısa sürede tıkanıklıktan kurtulursunuz. Üstelik boruların temizlenmesini de sağladığımız için tıkanıklık uzun yıllar bir daha oluşmaz.

Tıkalı Lavabo

Tıkalı mutfak lavabosu, zamanında yiyecek artıklarının borulara dolması ile oluşur. Banyo lavabosu ise tüy, toz vb. sebeplerden ötürü tıkanır. Tıkanıklığa neden olan sorunları robotlu sistemle borulardan geçerek tespit ederiz. Kameralı robotlar bize tam da tıkanıklığın yerini gösterir.

Drenaj bölümüne girdiğimizde tıkanıklığı açtıktan sonra çeşitli kimyasallar ile boruları temizlemeyi ihmal etmeyiz. Kırma dökme işlemleri olmadan temiz borular ile tıkanıklığı önlenmiş oluruz.

Tıkanıklığın Sizin Tarafınızdan Açılması

Gebze sıhhi tesisatçı olarak birkaç dakikada tıkanıklık sorununu gideriyoruz. Ancak kendi yöntemlerinizi kullanmak isteyebilirsiniz. Tıkanıklık pis su çıkışına yakın bir yerdeyse ince uzun bir tel yardımı ile tıkanıklığı giderirsiniz. Ancak ittirdiğimiz o pislikler derinlere iner ve hattan suyun geçmesini önler. Bu şekilde tesisata daha fazla zarar vermiş olursunuz. Soda ve sirke yöntemi de tercih edilir. Bu telden daha hijyenik bir seçenektir. Fakat unutmayın ki tıkanıklığı gidermez, yalnızca bir kısmındaki pislikleri eritir ve su oradan geçmeye devam eder. Birkaç gün sonra ise o delik yine dolar, siz de tıkanıklık sorunu ile yeniden karşı karşıya kalırsınız. Yapılacak en iyi şey, tuvalet tıkanıklığı, lavabo, küvet tıkanıklığı açma işlemini alanında uzman ellere bırakmanızdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir