Koltuk Yıkama Hizmeti

Usta İşleri

 

 

Koltuk yıkama hizmeti en çok tercih edilen ve talep alan hizmetlerimizden birisidir. Evinizde bulunan halıları yıkamak için zamanınız yoksa uzun süreli temizlik imkanı sağlayacak koltuk yıkama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. İşinde uzman ve deneyimli kişiler tarafından büyük bir titizlikle yapılmakta olan koltuk yıkama işlemlerimiz sayesinde koltuklarınız ilk aldığınız günki gibi bir görünüme kavuşacak.

Koltuk temizleme işlemleri için firmamız tarafından piyasanın en iyi temizlik ürünleri kullanılmaktadır. Kaliteli temizlik ürünleri ile birlikte yapılmakta olan koltuk yıkama hizmeti sayesinde uzun süre koltuklarınızı temizlemeye gerek kalmadan kullanabileceksiniz. Bu işlemler için firmamız ile iletişime geçerek size en uygun olacak tarih ve saat için randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Evde Koltuk Yıkama İşlemleri Nasıl Yapılır?

Evde koltuk yıkama işlemlerini yapabilmek için belirli noktalara dikkat etmek gereklidir. Evde koltuk yıkama işlemleri şu şekilde yapılmaktadır:

  • Öncelikle işe koltuğunuzu detaylı bir biçimde süpürge makinesi ile temizleyerek başlayın. Koltuğun aralarında yer alan kırıntıları, aralara sinmiş olan tozları temizleyin.
  • Daha sonra koltuğunuz için uygun olacak en iyi temizlik yöntemini belirleyin. Koltuğunuzda kullanılan kumaş türüne göre bir temizlik yöntemi seçebilir ya da koltuğun etiket kısmından bilgi alabilirsiniz.
  • Lekeleri temizleyerek işe başlayın. Bunun için 3 litre ılık su, bir miktar bulaşık deterjanı ve bir miktar sirkeyi karıştırın. Daha sonrasında bu karışımı doğrudan koltuklarınızda bulunan lekelerin üzerine uygulayın.
  • Koltuğu el ile temizleyeceksiniz beyaz sabun kullanabilirsiniz. Beyaz sabun ile koltuğunuzu sildikten sonra uzun süre temas etmeden kurumasını bekleyin.
  • Koltuğunuzun temizliği için koltuk yıkama özelliği olan bir makine kullanımı da tercih edebilirsiniz. Bazı elektrik süpürgelerinin koltuk yıkama özelliği de bulunmaktadır. Bunun için kullanma kılavuzundan yardım alabilirsiniz.

Koltuk Yıkama İşlemleri İle Uzun Süreli Temizlik İmkanı!

Koltuk yıkama hizmetimiz ile koltuklarınız uzun süre temiz kalacak. Evde sürekli kullanıldığı için çabuk kirlenen koltuklarınızı firmamızın güvenilir ekiplerine teslim ederek dip köşe temizlenmesini sağlayabilir, uzun süreli kullanım imkanı elde edebilirsiniz.

Koltuk yıkama işlemleri esnasında koltuğun kumaş türüne uygun olan temizlik araç gereçlerinin kullanılmasına özen gösterilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir