Robotla kırmadan tıkanıklık açma

Gider Açma

Evlerimizde ve iş yerlerimizde atık su tesisatlarında tıkanıklık sorunu meydana gelebilir.Tıkanıklık sorunu ciddiye alınması gereken bir durumdur.İlk etapta lavaboda suyun yavaş gitmesi ile tespit edilebilir.Bu yavaş gitme sorunu zamanla daha da artarak lavabonun tamamen tıkanması ile sonuçlanacaktır.

Lavabo tıkanıklığını genelde kendi imkanlarımızla çözmeye çalışırız bilindik yöntemleri deneriz.Sirke dökeriz,tel veya hortum ile açmaya çalışırız,asit dökeriz fakat bu yöntemler genel olarak mutfak lavabomuz daki tıkanıklığı açmıyacaktır. Biz bu yöntemler ile uğraşırken tıkanıklık dahada artacak ve giderden su geri basmaya başlıyacaktır.

Bu geri basma sonucunda mutfak dolaplarımız ve parkelerimizin zarar görmesi her an mümkündür.Mutfak dolabı ve parkelerdeki hasar bazan çok büyük maddi kayıplara neden olmaktadır.

Usta tesisat olarak mutfak lavabosu tıkanıklıklarında robot kullanıyoruz.Robot ile tesisatın içine girerek sorunlu bölgeye ulaşarak mutfak lavabosundaki tıkanıklığı gideriyoruz.Sonrasında ihtiyaç olursa su jeti ile tesisatı yıkıyor emin olmak için tesisat kamerası ile hattı görüntülüyoruz.

Kırmadan robotla mutfak lavabosu tıkanıklığı açma ve robotla pimaş açma işlerinizde  usta tesisattan destek alabilir yarım saat içerisinde tıkanıklık sorunundan kurtulabilirisiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir