Kurtköy lavabo tıkanıklığı açma

Son Haberler

Tesisat tıkanıklığında en çok karşımıza çıkan sorunlardan bir tanesi mutfak lavabosu tıkanıklığıdır. Mutfak lavabosunun tıkanmasına sebep olan birkaç sebep vardır. Bunları kısaca detaylandıracak olursak lavaboya dökülen atık yağ ve yiyecek artıklarının zamanla gider tesisatı içerisinde taşlaşarak suyun geçiş alanını daraltması veya tamamamen kapatması şeklinde olur. Bir diğer neden ise daha basittir lavabo tıkanıklığı sorunu tesisatın uzak noktasında değilde hemen lavabonun altında sifon olarak tabir ettiğimiz gider borusundan kaynaklanır. Gider borusu koku gelmesini engellemek (s) şeklinde bağlanır. Bu bağlantı şeklinden kaynaklı olarak zamanla kir ve yağ burda birikerek boruyu tıkar. Sifon yerinden sökülerek yıkanır temizlenir ve tekrar yerine takılır ve soru giderilmiş olur.

Uzun mesafede olan mutfak lavabosu tıkanıklıklarında ise uzman desteği şarttır. Usta tesisat olarak mutfak lavabosu tıkanıklığını açarken kameralı görüntüleme cihazımızla tıkanıklığın olduğu noktayı görüntüleyerek tıkanıklık açma robotuna en uygun ucu takarak tesisatın içine giriyoruz.Tesisatın içinde dönerek ilerleyen makinenin çelik sustası  pimaş boru yüzeyinde biriken ve kalıplaşan kirleri kazıyarak tıkanan noktaya doğru ilerler. Mutfak lavabosu tıkanıklığının olduğu noktaya geldiğinde biriken yağı ve kiri parçalayarak tıkanıklığı açar.Mutfak lavabosunun tıkanıklığının açılmasından sonra lavabo tesisatı sıcak su ile bir müddet yıkanır. Bu yıkama ile tesisatta kalan küçük parçalarda temizlenir ve birikerek yeni bir tıkanıklık oluşması engellenir.

Mutfak lavabosu tıkanıklığı açma işleminde kamera ve robot kullanıyoruz. Tesisatınıza, mutfak dolabınıza, fayanslarınıza kesinlikle zarar vermiyoruz. Açma işlemini garantili yaparak aynı sorununun kısa vadede tekrarlanmasında ücret talep etmiyoruz. Usta tesisat olarak günün her saatinde bizden servis talebinde bulunabilirsiniz.

Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Açılır?
Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir