Doğal yöntemler ile lavabo açmak

Gider Açma

Lavabo tıkanıklığını açmak için evimizde kendi hazırladığınız pratik ve etkili yöntemler vardır.Bu yöntemleri aslında hemen hemen herkes bir kere denemiştir.Lavabo tıkanıklığı cok sık karşılaşılan bir sorundur. Basitçe bu yöntemlerden bahsedelim.

Sıvı bulaşık deterjanı,karbonat ve bir miktar sirkeyi lavabomuzun giderine dökeriz ve bekleriz. Lavabo tesisatının içerisinde köpüren ve kaynamaya başlıyan karışım küçük tıkanıklığı çözerek tıkanıklığın açılmasını sağlar

Bir diğer yöntem ise sıcak su ve lavabo pompası kullanarak tıkanık lavaboyu açma yöntemidir. Kettle yada herhangi bir yerde kaynattığımız iki litre kadar sıcak suyu lavabo giderine yavaş ve dikkatli şekilde dökeriz kısa bir müddet bekledikten sonra lavabo pompası kullanarak suyu tesisata pompalarız tıkanık lavaboyu sıcak su kısa bir sürede açacaktır.

Bu gibi lavabo tıkanıklığı açma işlerinde basit yöntemler  ise yarayabilir bazı durumlarda ise profesyonel destek gerekir. Lavabo tıkanıklığı açma işlerinde profesyonel destek almak için bize günün her saati ulaşabilir ve uygun fiyat hızlı servis anlayışımızdan faydalanabilirsiniz.Lavabo tıkanıklığını robot kullanarak kırmadan açıyor kamera ile tesisat kontrolünü yapıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir