Gider Açma, Tıkanıklık Açma Hizmeti

Tıkanıklık Açma Acil Servis Talebi İçin Bizi Hemen Arayabilirsiniz!

7/24 Müşteri Hizmetleri: 05426955017

*Telefon numarasına tıklayarak bizi arayabilirsiniz. 

Tıkalı Tuvalet Açma
Tıkalı Tuvalet Açma

Zamanla siz ne kadar dikkat etsenizde, giderlerinizde, pimaş borularında tıkanıklık kaçınılmazdır.  Hiç dert etmeyin, tıkanıklık açma hizmetimizle en kısa sürede bu sorunu çözüyor olacağız. Sizden ricamız bu durumda bir süre sifon vb. su kaynaklarını kullanmayın ve hemen bizi arayın! Son sistem cihazlarımızla müdahale ediyor tıkanan pis su gideri, mutfak gideri, pimaş borunuzu en uygun fiyatlarla açıyoruz. Üstelik gider açma işlemi için kredi kartınızla, taksitle ödeme kolaylığı sağlıyoruz.

Bizi aradınız, gider açma servis talebinde anlaştık. Sonrasında işleyiş nasıl oluyor diye merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Adım Adım Tuvalet Tıkanıklığı Açma İşlemi

Tıkanan Giderden Çıkanlar
Tıkanan Giderden Çıkanlar

Tuvalet tıkanıklığı açma hizmetimizde, uzman personelimiz en kısa sürede bize vermiş olduğunuz adrese ulaşıyor. Sorun tespiti için, detaylı incelemeler yapılıyor. Öncelikle tıkanıklığın nereden kaynaklandığını çözmek için personelimiz, sadece evin içinde değil, dışarıda logarıda kontrol ediyor. Sanılanın aksine bir çok tıkanıklık rögar (logar) tarafında olabiliyor. Personelimiz ve bizler, sizlerin tıkanıklık sorununu bir an önce çözmek, evinizde sizi fazla rahatsız etmemek adına sorunun rögar tarafında olmasını umuyoruz. Tıkanıklığın dış mekanda olması halinde, basınçlı su, kılavuz tel ve gider açma makinemizle personelimiz farklı yöntemler kullanarak tıkanıklığı gidermeye çalışıyorlar.

 

Tıkanıklık Açma

 

Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?
Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanıklığın evin içinde olması durumunda ise, ustamız klozet varsa klozeti sökmek zorunda kalıyor. Endişelenmeyin, bu kolay bir işlem. Sonrasında tekrar eski yerine klozeti takıyorlar. Gider açma makinemizle, kontrollü bir şekilde kılavuz teli kademeli şekilde tesisata gönderiyoruz. Bu noktada, bir çok gider açma firmasının verdiği hizmet standartı farklılık gösteriyor. Bizim kullandığımız gider açma makineleri güçlü olup, tesisat içerisinde ıslak mendil vb. bir katı atıkla karşılaştığında onu telin üzerine sarıyor ve tıkanıklığı ortadan kaldırıyor. Kullanımı zor olan bu ekipman sayesinde, bu güne kadar defalarca açılmayan bir çok tesisatın sorunsuz çalışmasını sağladık. Gider açma makinesiyle, ustamız sorunu çözdükten sonra, size nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda uyarıyor, bir kez daha görüşmemek dilekleriyle yanınızdan ayrılıyor. Hiç bir müşterimizin böyle bir tıkanıklık sorunuyla tekrar karşılaşmasını hiç bir zaman istemeyiz.

Buraya kadar tuvalet tıkanıklığı açma işleminden bahsettik, en çok karşılaştığımız tıkanıklık türlerinden biriside lavabo tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığına göre daha kolay bir işlem gibi gözüksede bazen öyle olmayabiliyor. Öncelikle lavabo neden tıkanır aşağıda sıralayalım;

Lavabo Tıkanıklığı Nedenleri

 • Ters meyil
 • Fazla dirsek kullanımı
 • Tesisatın gereksiz uzun yapılması
 • Uygun olmayan boru çapı
 • Zamanla biriken yağ, tortu ve kireç artıkları
 • Bez, Bulaşık süngeri vb. yabancı nesnelerin tesisata kaçması
Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Açılır?
Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Gördüğünüz gibi, tıkanıklığın başlıca sebepleri aslında tesisattan kaynaklanıyor. Bu tarz bir tesisata sahipseniz ne yazık ki uzun aralıklarla da olsa, tekrar lavabonuz tıkanabilir. Ters meyil, fazla dirsek kullanımı gibi nedenlerle yağ, tortu daha kısa sürede birikebiliyor. Ustamız evinize geldiğinde, tıkanan tesisatı test etmek için, çeşmeyi açıyor ve tesisattaki tıkanıklığın yaklaşık olarak ne kadar mesafede olduğunu tespit ediyor. Bu işlem sonrasında, gider açma makinesiyle ustamız tesisattaki tortuyu, yağ birikintisini parçalıyor, sonrasında basınçlı sıcak suyla tesisatı tamamen temizliyor olacaktır.

Başta, tesisat kaynaklı tekrar tıkanıklık yaşayabileceğinizden bahsetmiştik ama 1 ay kadar kısa sürelerde tabii ki değil. Bu tarz tıkanıklıkların tekrarı yıllar sürebiliyor, o yüzden içiniz rahat olsun. Bir süre daha böyle bir lavabo tıkanıklığı yaşamayacaksınız.

Banyo Gideri Tıkanıklığı Açma

Banyo Gideri Tıkanıklığı, çok fazla yaşamadığımız ama denk geldiğimizde ustalarımıza en çok mesai harcatan konulardan bir tanesi diyebiliriz. Bunu tüm banyo gideri tıkanıklıkları için söylememiz doğru olmaz ama gözümüzde canlandıralım. Evinizde bir küvet var ve tıkalı banyo giderinin temizlenmesi için küvetin sökülmesi gerekiyor. Klozeti söküp takmak kadar kolay olmasada, bu konuda deneyimli ustalarımız, en az zararla ellerinden geleni sizin için yapıyor olacaklar. Ne yazık ki, bir çok tuvalet tıkanıklığı problemi, tıkanan tuvaletin banyo giderinden taşması nedeniyle yanlış yorumlanabiliyor. Tıkanan tuvalet, en alçak noktadan banyo giderinden geri geliyor.

Banyo Gideri Neden Tıkanır?

Banyo gideri en çok saç ve sabun kalıntıları nedeniyle tıkanıyor.  Sebepleri arasında da müşterilerimizin giderdeki süzgeci kullanmadıklarını, belirli aralıklarla temizlenmesi gerekirken dikkat edilmediğini görüyoruz. Banyo giderinizin tıkanmaması için buna dikkat etmenizi önemle rica ediyoruz.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Gider Açma İşlerimizden Fotoğraflar

Tıkanıklık açma, lavabo açma işlemi için bizi 7/24 05426955017 nolu telefonumuzdan hemen arayabilirsiniz.

Tıkanıklık Açma Hizmetlerimiz

 • Lavabo Tıkanıklığı Açma
 • Kanalizasyon Açma
 • Mutfak Gideri Açma
 • Tuvalet Tıkanıklığı Açma
 • Tuvalet Açma

Başarıyla Sonuçlanan Gider Açma Videolarımızdan

*Tıkanıklık açma, Tuvalet tıkanıklığı açma videoları müşterilerimizin müsaadesiyle çekilmiştir.

Gider açma videolarımızın devamı için buraya tıklayarak youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz.