Kocaeli Gebze’de Su Kaçağını Kırmadan Tespit Ediyoruz

Su Kaçağı Tespiti

Kocaeli Gebze’de Su Kaçağını Kırmadan Tespit Ediyoruz

Gelişmiş su kaçağı tespit sistemi kullanan deneyimli bir ekip arıyorsanız, tescilli akustik teknolojiler ile sızıntı tespit araçları olan Ustaişleri yanınızda! Dünyanın her yerindeki su uzmanlarının kullandığı ithal ürünler ile kırmadan su kacağı tespiti yapıyoruz.

Tüm Boru Malzemeleri İçin Gelişmiş Tespit 

Her türlü yüzey üzerinde kaçakları doğru ve etkili bir şekilde tespit eden sızıntı tespit ekipmanları ile çalışıyoruz.

Gömülü pis ve temiz su boru hatlarında sızıntı tespiti için ödüllü akustik teknolojileri kullanma konusunda uzun bir geçmişimiz vardır. Ulusal Araştırma Konseylerinin plastik boru malzemelerinde doğru bir şekilde sıçrama yapabilen korelatör geliştirmek için çalıştı. Biz de ithal ederek bu hizmeti size sunuyoruz. Gebze sıhhi tesisatçı olarak neredeyse her türlü boru malzemesi üzerinde çalışabiliriz.  Kullanım konusunda eğitimli olan ekibimiz kısa zaman içinde sizi su kaçağı sorunundan uzaklaştırır. Üstelik ekstra bir maliyete katlanmak zorunda değilsiniz! Kırmadan, temiz bir şekilde çalışırız.

Ürünlerimiz kompakt, sağlam, suya dayanıklı ve en zorlu koşullarda güvenilir şekilde çalışmak üzere tasarlanmıştır. Memnuniyetiniz bizim için çok önemlidir.

Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır

Su sayacınıza bakarak daha büyük, küçük sızıntıları tespit edilebilirsiniz. Su sayacınızı kullanarak, aşağıdaki adımlarla basit bir sızıntı kontrolü gerçekleştirebilirsiniz:

  • Tüm suyun evin içinde ve dışında kapalı olduğundan emin olun. Bu test, sulama denetleyicileri, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri vb. gibi otomatik su ekipmanı kullanılmadığında yapılmalıdır.
  • Su sayacının değerini kaydedin ve 15 dakika bekleyin. Bu süre içinde hiç kimsenin su kullanmamasını sağlayın.
  • Sayacın tekrar okuyarak kaydedin. Sayaç testiniz sırasında su kullanımını kaydederse, sızıntıya bağlı olabilir. Su kullanımının, su filtreleri, su yumuşatıcıları veya tüm ev nemlendiricileri gibi küçük cihazlardan kaynaklanmadığını doğrulayın.
  • Metre testi sadece büyük sızıntıları doğrular. Bu testi kullanarak evinizde küçük sızıntıların olmadığını doğrulayamazsınız. Kaçaklar tespit edildiğinde bile, bu test sızıntıların yerini göstermez. Tüm önemli sızıntıları tespit etmek ve tespit etmek için daha fazla araştırma yapılması gerekmektedir.

Bunun için Gebze tesisatçı ile iletişime geçerek sorunun kaynağını kısa sürede bulmamıza vesile olabilir ve kabarık su faturalarından kurtulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir