Sıhhi Tesisat İşleri

Tuzla Su Tesisatçısı,Sifon Tamiri, Klozet Montaj Servisi

Tıkanıklık Açma Acil Servis Talebi İçin Bizi Hemen Arayabilirsiniz!

7/24 Müşteri Hizmetleri: 05426955017

Tuzla Su Tesisatçısı

Sıhhi tesisat işlerinde günün her saati hizmet vermekteyiz.Su tesisatı arızası önemsenmeyecek bir sorun değildir.Küçük bir sızıntı daha büyük bir patlağa dönüşebilir evinizi iş yerinizi su basabilir. Su kaçaklarının tespitini güncel teknolojik cihazlar ile buluyor minumum kırım ile sorunu gideriyoruz.Atık su hat revizyonlarında ,montaj işlerinde, sifon arızalarında,musluk,armatür,batarya değişimlerinde hızlı servis mantığı ile hareket ederek müşteri memnuniyetini birinci önceliğimiz olarak görüyoruz.Tuvalet taşınız değişecekse ,banyonuzda revizyon ihtiyacınız varsa bizi arayın. iletişim : 05426955017

Su Tesisatçısı Hizmetlerimiz Nelerdir ?

Musluk ve Klozet Tamiratları

Gündelik yaşamda su  ne kadar vazgeçilmezse suyu yaşam alanlarına taşıyan tesisatta o derece önemlidir. Su tesisatında kullanılan tüm parçalar önemlidir ve bizlere hizmette sorun yaşatmamaları için kaliteli yapılmaları gerekmektedir.Tesisatta kullanılan malzeme ne kadar kaliteli olsa da kullanım şartlarına ve çevresel faktörlere göre arıza yapabilirler.Arıza yapan musluk ve klozetiniz  için uzman tesisatçı desteği almanız önemlidir.Hızlı ve güvenilir tesisat ustasına ihtiyacınız olduğunda Tuzla su tesisatçısı uzman ekibiyle hizmetinizde olacaktır.

Daire Tadilatı

Zamanla yaşam alanlarında ve iş yerlerinde bizlere hizmet eden su tesisatları eskiyerek sorunlara neden olmaktadır.Bu sorunlar bazen ihmal edildiğinde büyüyerek maddi kayıplara neden olabilir.Kullanılan her makinenin bir ömrü olduğu gibi mekanik tesisatında bir ömrü vardır.Tuzla su tesisatçısı evinizde iş yerinizde su tesisatınızı yenileyerek ileride oluşabilecek sorunların önüne geçer. Tadilat işlerinde en kaliteli malzeme kullanılarak en kısa sürede tesisat yenilenir.Tuzla su tesisatçısı bölgesinde tadilat işlerinin  aranılan firmasıdır.

 

Sifon Rezervuar Tamiri ve Montajı

Tuvaletlerin vazgeçilmez bir parçası olan sifon temizlik konusunda en büyük yardımcımızdır.Bir klozetin rezervuarın da 6 litre civarı su bulunur. Sifon çekidiğin de su basınçlı şekilde boşalarak tuvalet giderini temizler.Alaturka tuvaletler genel olarak klozetlere göre daha fazla su tasarrufu sağlamaktadırlar.

 

Ancak kullanımı daha rahat olan alafranga tuvaletler gün geçtikçe daha çok kullanılır hale gelmişler ve su tasarrufu ikinci planda bırakılmıştır. Klozetlerin iç takımında genelde kullanım sıklığına ve malzeme kalitesine bağlı olarak arızalanmalar meydana gelmektedir. En çok karşılaşılan sifon arızası sürekli su akıtma sorunudur. Bu durum su israfına sebep olmakta faturamızı kabartmaktadır. Su değerlidir ve boşa harcanmamalıdır.Tasarruf için hem de su yüksek faturalar sebebiyle sızdıran sifonlara mümkün olan en erken sürede müdahale edilmeli sorun giderilmelidir.

Sifonlar basit bir prensip ile çalışırlar. Her sifonda doldurma ve boşaltma musluğu bulunur. Doldurma musluğunda oluşan sorun genel olarak sifon dolduğu halde musluğun kapanmayıp tuvalete devamlı su sızdırması şeklinde olur. Doldurma musluğu bir şamandraya bağlıdır ve bu şamandra bozulduğunda doldurma musluğu kapanmaz su akıtır.Bu durumda iç takım değişimi dediğimiz sifon şamandırası ve boşaltma gurubu değiştirilmesi gerekir.Sifon arızalarında Tuzla su tesisatçısı donanımlı araçları ve uzman ekibiyle hizmet vermektedir.

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık sorunu çok sık karşımıza çıkan bir tesisat arızasıdır.Lavabo tıkanıklığı ve tuvalet tıkanıklığı gibi ana başlıkta toplayabiliriz.Lavabo tıkanıklığına genel olarak yağ ve yemek artıkları neden olur.Tuvalet tıkanıklığına ise gidere atılan katı cisimler, bez parçaları ,ıslak mendil vb cisimler neden olur.Tuzla su tesisatçısı tıkanıklık sorununu kırmadan robot cihazlar ile açarak tesisat görüntülemesini yapıyoruz.

Tuzla Su Tesisatçısı Diğer Hizmetlerimiz

Su kaçağı tespiti ve onarımı

Su sayacı montajı

Musluk arızaları ve armatür montajı

Duş bataryası tamir ve montajı

Bulaşık makinesi ve çamaşır makinesi montajı

Termosifon ve şofben arıza bakım montajı

Kombi bakımı montaj ve arıza tespiti

Süzgeç  tıkanıklığı açma

Banyo dolabı montajı

Duşakabin montajı ve arızaları

Petek temizliği

Lavabo ve klozet montajı

Alaturka tuvaletten alafranga tuvalete dönüşüm

 

 

Tuzla Su Tesisatçısı,Sifon Tamiri, Klozet Montaj Servisi

Tıkanıklık Açma Acil Servis Talebi İçin Bizi Hemen Arayabilirsiniz!

7/24 Müşteri Hizmetleri: 05426955017