Tuzla Gider Açma Lavabo Açma Servisi 7/24 Tesisatçı 05426955017

Son Haberler Tıkanıklık açma

Tuzla tıkanıklık açma,Lavabo açma, Pimaş açma Servisi

Tıkanıklık Açma Acil Servis Talebi İçin Bizi Hemen Arayabilirsiniz!

7/24 Müşteri Hizmetleri: 05426955017

*Telefon numarasına tıklayarak bizi arayabilirsiniz. 

Tıkalı Tuvalet Açma

Merhaba değerli müşterilerimiz.Bu yazıyı yazmamızdaki maksat sizleri tıkanıklık açma konusunda bilgilendirmek.Yazımızı okuyorsanız muhtemelen evinizde veye iş yerinizde herhangi bir tıkanıklık sorunu ile karşı karşıyasınız demektir.Tıkanıklık sorunu nedeniyle endişeye kapılmayın. Tuzla lavabo açma servisi konusunda uzman ekibiyle günün her saati hizmetinizde.Zamanla siz ne kadar dikkat etseniz de, giderleriniz de, pimaş borularında tıkanıklık meydana gelir.  Tıkanıklık sorununu kendinize dert etmeyin, tıkanıklık açma hizmetimizle en kısa sürede bu sorunu çözerek tesisatınıızı eski haline getirmiş olacağız.Bu gibi tıkanıklık  durumlarında bir süre sifonu çekmeyin ve lavabonuzu kullanmayın ve hemen Tuzla pimaş açma servisini arayın! Son sistem cihazlarımızla müdahale ediyor tıkanan pis su gideri, mutfak gideri, pimaş borunuzu en uygun fiyatlarla açıyoruz. Üstelik gider açma işlemi için kredi kartınızla, taksitle ödeme kolaylığı sağlıyoruz.

Bizi aradınız, gider açma servis talebinde anlaştık. Sonrasında işleyiş nasıl oluyor diye merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

 Tuvalet Tıkanıklığı Açma İşlemi Nasıl Uygulanır

Tıkanan Giderden Çıkanlar
Tıkanan Giderden Çıkanlar

Tuvalet tıkanıklığı açma hizmetimizde, uzman personelimiz en kısa sürede bize vermiş olduğunuz adrese ulaşıyor. Sorun tespiti için, detaylı incelemeler yapılıyor. Öncelikle tıkanıklığın nereden ve nasıl kaynaklandığını çözmek için ustamız, evin içinde ve dışarıda kanalizasyon hattını kontrol ediyor. Sanılanın aksine bir çok tıkanıklık kanalizasyon hattı tarafında olabiliyor. Ustalarımız ve bizler, sizlerin tıkanıklık sorununu bir an önce çözmek, evinizde sizi fazla rahatsız etmemek herhangi kirlenmeye sebep  olmamamak adına sorunun kanalizasyon gider hattı tarafında olmasını umuyoruz. Tıkanıklığın dış mekanda olması halinde, basınçlı su, kılavuz tel ve gider açma makinemizle ustalarımız farklı yöntemler kullanarak tıkanıklığı giderir kırma ve kirletme işlemi olmaz.Bu sayede maddi kaybınız minumum seviyede tutulmuş olur.

 

Tıkanıklık Açma

 

Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?
Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanıklığın mekan içinde olması durumunda ise, ustamız klozet varsa klozeti sökerek gider hattına makine ile müdahale ediyor.. Endişelenmeyin, ustalarımız konusunda uzman işlem bitiminde klozet yerine takılarak tesisat eski haline ve kullanıma uygun hale getiriliyor . Gider açma makinemizle, kontrollü bir şekilde tıkanıklık cinsine göre makineye uygun tıkanıklık açma ucunu takar ka kademeli şekilde tesisat içinde robot makineyi ilerletiyoruz. Bu noktada, bir çok gider açma firmasının verdiği hizmet standartı kullanılan makine ekipman görüntüleme cihazı farklılık gösterebilir. Tuzla gider açma servisinin kullandığı gider açma makineleri son sistem güçlü olup, tesisat içerisinde ıslak mendil temizlik bezi hijyenik ped vb. bir katı atıkla karşılaştığında tıkanıklığa sebep olan cismi telin üzerine sararak ve tıkanıklığı ortadan kaldırıyor. Kullanımı zor ve uzmanlık isteyen bu robot makine sayesinde, bu güne kadar defalarca açılmayan bir çok tesisatın sorunsuz çalışmasını sağlayarak Tuzla bölgesinde aranan tesisat firması olduk. Gider açma makinesiyle, ustamız tıkanıklık sorununu çözüme ulaştırdıktan  sonra, size nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda bilgilendirerek, mekanınızdan ayrılıyor. Hiç bir müşterimizin böyle bir tıkanıklık sorununu tekrar tekrar yaşamasını istemeyiz. Bu nedenle işimizi severek yapıyor ve detaylara önem veriyoruz.

Yaımızda şimdiye kadar tuvalet tıkanıklığı açma işlemini ele aldık, en çok karşılaştığımız tıkanıklık türlerinden biriside lavabo tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığına göre daha kolay bir işlem gibi gözüksede bazı durumlarda tesisatın yanlış yapılmasından kaynaklı olarak çok fazla efor sarfetmememize neden olabiliyor.Öncelikle lavabo neden tıkanır aşağıda listeleyelim;

Lavabo Tıkanıklığı Nedenleri Nelerdir?

 • Ters meyil
 • Fazla dirsek kullanımı
 • Tesisatın gereksiz uzun yapılması
 • Uygun olmayan boru çapı
 • Zamanla biriken yağ, tortu ve kireç artıkları
 • Bez, Bulaşık süngeri vb. yabancı nesnelerin tesisata kaçması
 • Lavabo giderinin balkon ve yağmur gideri ile ortak yapılması
 • Asit gibi aşındırıcı malzemelerin tesisata dökülerek boruda büzüşme meydana gelmesi
Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Açılır?
Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Gördüğünüz gibi, tıkanıklığın başlıca sebepleri aslında tesisattan kaynaklıdır. Bu tarz bir tesisata sahipseniz üzülerek söyleyebilirizki uzun zaman aralıklarında da olsa, lavabonuzun tıkanma ihtimali yüksektir. Ters meyil, fazla dirsek kullanımı gibi nedenlerle yağ, tortu daha kısa sürede pimaş hattı üzerinde birikir. Ustamız mekanınıza geldiğinde, tıkanan tesisatı test etmek için, gider hattını su ile doldurarak tesisattaki tıkanıklığın yaklaşık olarak kaç metre mesafede olduğunu tespit ediyor. Bu işlem sonrasında, gider açma robotu ile ustamız tesisattaki tortuyu, yağ birikintisini parçalayarak tıkanıklığı açar.Sonrasında pimaş hattı sıcak su ile detaylı yıkanır.ve sorunun temelinden çözülür.

Tuzla tıkanıklık açma servisi zamanın değerinin farkında. Bu nedenle servise gidiş süresine ve soruna müdahale süresine önem veriyoruz.Tıkanıklık sorunununa doğru ve hızlı şekilde müdahale edilmediğinde doğabilecek maddi zararların farkındayız.Tıkanıklık sorununa servis kaydınızı oluşturdaktan 30 dakika içerisinde müdahale ediyoruz. Konum bilgimizi siz müşterilerimizle paylaşarak ne kadar süre sonra adresinizde olacağımız konusunda sizleri bilgilendiriyoruz.

Tuzla Banyo Gideri Tıkanıklığı Açma

Banyo Gideri Tıkanıklığı, çok fazla yaşamadığımız ama denk geldiğimizde ustalarımıza en çok mesai harcatan konulardan bir tanesi diyebiliriz. Bunu tüm banyo gideri tıkanıklıkları için söylememiz doğru olmaz ama gözümüzde canlandıralım. Evinizde bir küvet var ve tıkalı banyo giderinin temizlenmesi için küvetin sökülmesi gerekiyor. Klozeti söküp takmak kadar kolay olmasa da, bu konuda deneyimli ustalarımız, en az zararla ellerinden geleni sizin için yapıyor olacaklar. Ne yazık ki, bir çok tuvalet tıkanıklığı problemi, tıkanan tuvaletin banyo giderinden taşması nedeniyle yanlış yorumlanabiliyor. Tıkanan tuvalet, en alçak noktadan banyo giderinden geri geliyor.Geri gelen su sizin evde olmadığınız durumlarda banyodan dışarı çıkarak parkelere halılara ve diğer ev eşyalarına ciddi zararlar verir.Bu durum kesinlikle istenmez.ACİL tesisata müdahale edilmesi gerekir.Çıkan pis su hem kötü kokulu hemde sağlığımız açısından son derece tehlikelidir.Banyo giderleri genel olarak tuvalet hattı ile ortak  bağlantı yapılarak kullanılırlar.Bu nedenle banyo giderinin suyunun gider suyunun birikmesi ve gitmemesi ayrı değerlendirilmeli banyo giderinden geri gelen pis su ayrı değerlendirilmelidir.Banyo giderinden taşan pis su tuvalet tıkanıklığına işarettir.Tuzla gider açma servisini 05426955017 numaralı telefondan aradığınızda bu sorundan kolayca kurtulabilirsiniz.

Banyo Gideri Neden Tıkanır?

Banyo gideri en çok saç ve sabun kalıntıları nedeniyle tıkanıyor.  Sebepleri arasında da müşterilerimizin giderdeki süzgeci kullanmadıklarını, belirli aralıklarla temizlenmesi gerekirken dikkat edilmediğini görüyoruz. Banyo giderinde bulunan süzgeç gider içine küçük cisimlerin gitmesini engellemekle beraber saç gibi gideri tıkayacak cisimlere de engel olmaktadır.Banyo giderinizin tıkanmaması için bu konuda gerekli özeni göstermeli ve gider üzerindeki kapağı devamlı suretle kapalı tutmalısınız.

Tuzla Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Gider Açma İşlerimizden Fotoğraflar

Tıkanıklık açmalavabo açma işlemi için bizi 7/24 05426955017 nolu telefonumuzdan hemen arayabilirsiniz.

Tuzla Tıkanıklık Açma Hizmetlerimiz

 • Tuzla Lavabo Tıkanıklığı Açma
 • Tuzla Kanalizasyon Açma
 • Tuzla Mutfak Gideri Açma
 • Tuzla Tuvalet Tıkanıklığı Açma
 • Tuzla Tuvalet Açma
 • Tuzla Gider Açma
 • Tuzla Pimaş Açma

Başarıyla Sonuçlanan Gider Açma Videolarımızdan

*Tıkanıklık açma, Tuvalet tıkanıklığı açma videoları müşterilerimizin müsaadesiyle çekilmiştir.

 

Gider açma videolarımızın devamı için buraya tıklayarak youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir