Tuzla Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama

Tuzla yerinde koltuk yıkama

 

Yaşantımızın büyük çoğunluğunu üzerinde geçirdiğimiz halı ve koltuklarımızın temizlik  noktasında yeterli olması, geçirilen vaktin sağlığı ve huzuru ile bizlere mükemmel anlar yaşatacaktır. Temiz koltuklarda geçirilen vakit ile kirli, rengi bozulmuş, kirden dolayı ömrü kısalan koltuklarda geçirilen vakit kıyas edildiğinde ilk tercihin bizlere daha kaliteli ve mutlu bir hayat sunacağı şüphesizdir.

Koltuk temizliği için bizlere başvurmadan önce evlerinizde detaylı koltuk temizliği için kullanılabilecek yöntemlerinden bahsetmek isteriz. Sürekli koltuk yıkama hizmeti almak hem sizleri hem de bütçenizi yoracağından bütçe dostu Usta Koltuk Yıkama olarak bu yöntemlerden bahsetmek isteriz.

  • Koltuk, kanepe ve halılarınızı temizlemeden önce elektrikli süpürge yardımıyla tozunu almanız gerekmektedir. Bu durum; koltuklarınızın üzerinde barınan kirlerin temizlik esnasında su ile temasından sonra döşeme ve kumaşların altına geçmemesini sağlayacaktır. Detaylı koltuk temizliği yapmadan önce gerçekleştireceğiniz koltuklarınızın tozunu alma işleminde fırça vb. aletleri kullanmamanız gerekmektedir. Fırça ile bu işlemi yapmanız demek tozların sadece sağa sola savrulmasına sebep olacaktır.
  • Temizleme işlemini bitirdikten sonra ılık su ve (çamaşır suyu gibi ağartıcı etkisi bulunmayan) bir deterjan ile oluşturulacak çok yoğun olmayan bir karışım yardımıyla bastırmadan ve ovalayarak koltuklarınızı silmeniz gerekmektedir.
  • Ovalama yoluyla sildiğiniz koltuklarda su kalmaması için karışım miktarını oldukça iyi ayarlamanız gerekmektedir. karışımda çok su olması, geç kuruma neticesinde meydana gelebilecek tahrişlere sebep olacaktır.
  • Silme işlemi bittikten sonra su emici bir bez yardımıyla silinen koltuğun üzerinde fazladan kalmış karışım artıklarının alınması gerekir.
  • Bu işlemi takip eden 8 saat sonrasında halen koltuklarınızda kirli bir görüntü kalmış ise işi uzmanına bırakmanın zamanı gelmiş demektir. Hemen 7/24 saat hizmet veren Usta koltuk yıkamayı aramalı ve servis talebinde bulunmalısınız.Bize 05426955017 numaralı telefondan yada internet sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir