Tuzla Pimaş Açma

Tıkanıklık açma

Tuzla tıkanıklık açma,Lavabo açma, Pimaş açma Servisi

Tıkanıklık Açma Acil Servis Talebi İçin Bizi Hemen Arayabilirsiniz!

7/24 Müşteri Hizmetleri: 05426955017

Tuzla Pimaş Açma

Tuzla Kanalizasyon Açma
Tuzla Gider Açma

Lavabo tıkanması insanların yaşamlarını  ciddi bir şekilde etkilemekte maddi ve manevi zarar vermektedir. Pimaş tıkanıklığı durumunda kimi zaman ortaya çıkan pis kokular insanların yaşadıkları evleri iş yerlerini etkileyebilmektedir. Özellikle insanların sorun yaşamamak için ellerinden geleni yaptıkları bu gibi durumlarda mutlaka zaman kaybetmeden Tuzla pimaş açma servisi aranmalı ve tıkanan bölgeye bir an önce robot cihazlar ile müdehale edilmelidir.Genellikle lavabo tıkanması herkesin başına gelmiş yada gelmesi yüksek bir tesisat arızasıdır.Bu tesisat arızasını ilk etapta kendi yöntemlerimizle evimizde iş yerimizde çözmeye çalışabiliriz.Bu basit ama bir o kadarda dikkatli olunması gereken yöntemleri kısaca anlatalım.

Basit Lavabo Açma yöntemleri :

Evet ilk sırada aklımıza gelen ve  herkesin denediği organik lavabo açma yöntemimiz olan karbonat sirke yöntemi.

 

Nasıl uygulanıyor dersek cok basit.Bir litre sirke ve bir paket karbonat.Karbonatı açtık evye içine dikkatlice döktük sırada ne var tabi ki sirke,sirkeyi de karbonatın üzerine ilave ettik ve kaynamaya fokurdamaya başladı. Bir müddet bekledik ve suyu açtık lavabo tıkanıklığımız yakın mesafede ise bu yöntem sayesinde kolayca açılacaktır.

 

İkinci yöntemimiz ise yine herkesin bildiği ve çokça uygulanan bir yöntem olan marketlerden lavabo açıcı alarak  lavabo giderine dökerek lavaboyu açma yöntemi.

 

Bu yöntem çok fazla tercih edilse de bir o kadarda risklidir.Aman küçücük paket ne olacak ki demeyin granül halde ola lavabo açıcılar genelde 70 gramlık 3 adet paketler halinde marketlerde satılmaktadır. İçerikleri asidik olduğundan dolayı su ile tepkimeye girerek asit buharı çıkarırlar bu buharın solunması çok tehlikelidir.Ayrıca asit üzerimize gözlerimize zarar verirse çok ciddi sağlık sorunları yaşamamıza neden olabilir. Gelelim bu yöntem nasıl uygulanır. Granül lavabo açıcıyı aldık bir paketi lavabomuza boşaltalım.

Temizlik yaparken dikkatsizlik kadını bu hale getirdi

 

Bu işleme başlamadan önce uzun kollu bir koruyucu elbise,gözlük ve eldiven kullanmayı kesinlikle ihmal etmeyelim, Sonrasında ise  iki litre kadar hazırladığımız sıcak suyu lavabomuza kontroollü şekilde dökelim ve bir müddet bekleyelim.Bir müddet bekledikten sonra bol su ile lavabomuzu yıkayalım büyük ihtimalle lavabomuz açılmış olacaktır.Lavabo açıcıları sıvı halde olanları ve nalburlarda satılanları da  vardır. Bunların kullanımındaki tek fark sıcak su yerine soğuk su kullanılmasıdır.Ayrıca toz granül açıcılardan daha yakıcı asidik özelliklere sahiptirler. Uygulama esnasında koruyucu malzeme kullanmak şarttır.

Üçüncü yöntemimiz ise gider içine nalburdan aldığımız tel susta yada hortum sokmaktır.Bu yöntemde çok tercih edilen bir yöntemdir.

 

Tel susta yada hortum gider ağzından tesisata gönderilir ve ileri geri hareket ettirilerek lavabo tıkanıklığı açılmaya çalışılır.Bu yöntem diğer lavabo açma yöntemlerine göre daha zor ve zahmetlidir. Bu yöntemin küçük birde riski bulunmaktadır.Bu risk telin gider tesisatı içinde kırılması yada hortumun sıkışarak tesisat içinde kalması durumudur. Böyle bir durumda uzman desteğine ihtiyacınız olabilir Tuzla gider açma servisinden yardım almanız  gerekebilir.

 

Tıkanıklık Açma

Bu gibi durumlarda bizlere ulaşan müşterilerimizin sorunlarından en kısa zaman içinde kurtulmalarını amaçlayan çalışanlarımız yapacakları profesyonel müdahaleler ile insanlara yardımcı olmaktadırlar. Öncelikle tıkanan bölgenin tespit edilmesi ile işe başlayan çalışanlarımız bunun için tüm tesisatı gözden geçirmektedirler. Ancak tüm bu kontrol işlemleri son derece gelişmiş olan teknolojik cihazlar ile yapılmakta ve yüzde yüzlük isabet oranı sağlanmaktadır. Bu şekilde yapılan tespitler gereksiz kırıp dökme işlemlerini de ortadan kaldırdığı için her zaman beklentileri karşılamaktadır.
Tuzla pimaş  açma işlemlerine tıkanan yerin tespiti ile başlayan çalışanlarımız daha sonra gerekli işlemleri yaparak tıkanan bölgeleri açmakta ve gider borularının eskisi gibi görevlerini görmelerini sağlamaktadırlar. Zamanında müdahale edilmediği takdirde çok daha ciddi sorunlara neden olabilmekte olan bu durum aynı zamanda hijyen bakımından da yaşam alanlarında çok önemli sıkıntıların ortaya çıkmasını sağlayabilmektedir.Tuzla pimaş açma servis ustaları kamera ile tıkanan yeri çok net bir şekilde belirleyip kısa zaman içinde robot makine ile tıkanan pimaşı açmaktadırlar.
Tuzla Tuvalet Açma
Tuzla Lavabo Açma
Her türlü binada yaşanan tıkanma sorunlarına müdahale edecek kadar deneyimli olan Tuzla pimaş açma servisi  çalışanlarımız özellikle müşterilerimizin en yüksek kalite hizmetleri alabilmeleri için gerekli tüm özeni de göstermektedirler. Yaptıkları tüm işlemlerde son derece dikkatli davranan çalışanlarımız özellikle ulaşılması zor olan yerlerdeki tıkanmalarda çok hassas şekilde çalışarak sorunların daha ciddi boyutlara ulaşmaması için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Gider açma işlemlerinde her zaman maksimum dikkat göstermekte olan firmamız ile çalışmak isteyen kişiler 7/24 bizlere 05426955017 numaralı telefondan ulaşabilmektedirler.

Tuzla tıkanıklık açma,Lavabo açma, Pimaş açma Servisi

Tıkanıklık Açma Acil Servis Talebi İçin Bizi Hemen Arayabilirsiniz!

7/24 Müşteri Hizmetleri: 05426955017

Gider açma videolarımızın devamı için buraya tıklayarak youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Tuzla Tıkanıklık Açma Hizmetlerimiz

  • Tuzla Lavabo Tıkanıklığı Açma
  • Tuzla Kanalizasyon Açma
  • Tuzla Mutfak Gideri Açma
  • Tuzla Tuvalet Tıkanıklığı Açma
  • Tuzla Tuvalet Açma
  • Tuzla Gider Açma
  • Tuzla Pimaş Açma

Tıkanıklık Açma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir